Hakkımızda

2009 yılında özel eğitim kurslarının ilk akla gelen markası olma yolunda ilk adımı atmış olan bir kurumuz. Kurum olarak kuruluşumuzdan itibaren kaliteyi en ön planda tutmuş ve üniversiteler, Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye Sağlık Vakfı tarafından istihdam hizmetleri ile birlikte aynı anda akredite edilmiş olduğumuzu belirtmek isteriz. Ülkemizde bu akreditasyon sürecini tamamlayan ilk ve tek kurum olma unvanını taşımaktayız.

Firmaların kalitesinin deneyimle harmanlandığında başarıya ulaşacağının farkındayız. Bu yüzden her geçen gün deneyimlerimizi arttırıyor ve eğitimlerimizi bir adım daha öteye taşıyoruz. Gelecekte dünyada eğitim ve kurslar konusunda en değerli sertifikaları kursiyerlerine verebilen kurumların başında gelme hedefimize her gün bir adım daha yaklaşıyoruz.

500 m2 kapalı kurs alanında bulunan eğitim akademimiz, kursiyerlerine ferah bir eğitim alanı sunuyor. Kurumumuz, kurulduğu günden bu güne kadar yaklaşık 20000 kursiyere eğitim vermiştir ve kurs alanlarını her geçen gün genişletmektedir. Şu an aktif halde bulunan kurslarımız şunlardır :

  • Tıbbi Sekreterlik ve Hasta Kabul
  • Diş Hekimliği Asistanlığı
  • Eczane Yardımcılığı

Kurslar ve eğitimler sonunda tüm devlet kurumlarında geçerliliği olan E-Devlet Onaylı Sertifika sahibi de olunmaktadır. Bu sertifikanın da etkisiyle eğitimlerimiz sonucunda birçok kursiyerimizin iş imkanlarını değerlendirebildiğini ve iş hayatına ilk adımlarını attıklarını gördük. İlham kaynağımız da tam olarak bu oldu. Kurumumuzda yenilikçi ve gelişmeye yönelik bir yönetim şekli belirleyerek kurslarımızdaki bilgilerin hedefe yönelik olmasını sağladık. Sonuç olarak, hatırı sayılır derecede kaliteli eğitimler veren eğitim kurumlarından biri olmayı başardık.

Tıbbi Sekreter Kurs Merkezi

Eğitimlerimizi veren hocalarımızın planlamalarını tecrübemizle daha da derli toplu hale getirdik. Gerek kaynak kitaplarımız gerekse eğitim programlarımızla tecrübemizi tüm kursiyerlerimize yansıttık. Çevrimiçi 4k videolarla videolarımızı sektördeki en kaliteli çözünürlük düzeylerinde sunduk. Eğitimi modüller haline getirerek parçaladık ve böylelikle konuların kursiyeri boğmasını engellemeye çalıştık. Online sınav sistemiyle pandeminin etkilerinden de kurtulmuş olduk. Kurslarımız ve eğitimlerimizde ömür boyu erişim imkanı sunarak güncelliği ne kadar iyi koruduğumuzu gösterdik. Tüm bunların sonucunda her kursiyerimize uygun bir eğitim sistemi tasarlamış olduk.

Son 12 yılda 100’den fazla firmanın yönetim danışmanlığı başta olmak üzere 300’den fazla firmayla da eğitim hizmetleri yürüttük. Tüm bu kurumların gerek danışmanlık yönünden gerekse eğitim yönünden tüm ihtiyaçlarını başarıyla karşıladık. %100 olumlu geri bildirim alarak kurumumuzun firmalara özel bir hizmet sunabildiğini ve hedefe yönelik çalışmalar yürüttüğünü ispatlamış olduk. Olumlu geri dönüşlerden ilham aldık ve önerileri dikkate alarak tüm eğitim süreçlerinin sonunda kendimizi daha da geliştirdik.

Kapsamlı personel özgeçmiş veritabanı ile sektörde ihtiyaç duyulan mavi yaka, beyaz yaka, altın ve platin yaka personel istihdam hizmetlerinde de adımızı duyurduğumuzu belirtmek isteriz. İstihdamdan eğitime kadar tüm hizmetlerimizle birçok kurum için kilit öneme sahip olduğumuzu biliyor ve buna uygun şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Misyonumuz

Çözüm ortaklarımızca uygulanan tüm süreçleri müşteri memnuniyeti başlangıç noktası ile verimli, etkin ve sürdürülebilir bir şekilde organize etmek ve ihtiyaç duyacakları tüm hizmetleri kalite referansı ile paydaşlarımıza sunmak.

Mekansal Donanımlarımız

Donanım bir kursun kalitesini göstermektedir. Kursiyerin kendini değerli hissedeceği, yeterince konforlu ve ferah bir ders ortamı sağlamak bizim için çok önemli. Bu nedenle, eğitim alanımızı kursiyerlerimizin tüm ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak şekilde dizayn ettik.

12 Adet Eğitim Salonu

Eğitim salonlarında eğitim programlarımız dahilindeki dersleri uyguluyoruz. Ne sesin yankı yapacağı kadar geniş ne de kursiyerlerimizi bunaltacak kadar dar olmayacak şekilde genişliği ayarladık. Her eğitim salonumuzda eğitim kalitesini en iyi şekilde arttıracak bir tasarım sunmaya çalıştık.

150 Kişilik Konferans – Seminer Salonu

Geniş bir gruba rahatlıkla hitap edilebilecek geniş bir konferans salonumuz bulunuyor. Bu salonda gerek eğitim gerekse tanıtım faaliyetlerimizi rahatlıkla yürütebiliyoruz. Dinleyicilerin konforuna ve konferansın kalitesine uygun bir salon olduğunu belirtmekte fayda var.

Bilgisayar Destekli Uygulama Atölyesi

Uygulamanın eğitimdeki önemini biliyoruz. Bu nedenle, teorik ilkelerin dışına çıkarak uygulama atölyesini de kursiyerlerimizin hizmetine sunduk.

3 Adet Çok Amaçlı Toplantı Salonu

Çok amaçlı toplantı salonlarımız da hedefe yönelik eğitimlerimizde önemli bir bölüm olarak bulunuyor.

4 Adet Bay ve Bayan Tuvaleti

Her yönden bir eğitim kurumunun olması gerektiği gibi olmaya çalışıyoruz. Sık sık temizlikleri yapılan tuvaletlerimizi kursiyerlerimiz gönül rahatlığıyla kullanabilir.

60 m2’lik Kafeterya ve Sosyal Alan

İyi bir eğitimin vazgeçilmezlerinden biri de gerekli zamanlarda mola vermektir. Eğitimlerimizde mola verilen zamanlarda kursiyerlerimizin çay – kahve içip dinlenebilecekleri geniş bir kafeteryamız bulunuyor.

Vizyonumuz

  • Değişimleri doğru algılamak ve bu değişimlere ayak uydurmak
  • Hızlı analizler yapmak
  • Analizleri pedagojik birikimlerle sentezlemek
  • Sentezleri ivedi bir şekilde paylaşmak
  • Paylaşım sonuçlarını etkin olarak izlemektir

Sizi Arayalım mı?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.
Firmanın, tarafıma sms yoluyla ticari elektronik ileti göndermesi için iznim vardır.