İşe Girenler

Tıbbi Sekreter Kursu olarak online düzenlediğimiz eğitim ve sınav sonucunda işe giren bazı öğrencilerimizin görüşlerini sizler için derledik. Sağlık alanında bir meslek sahibi olmak ve çalışmak istiyorsanız hemen bizden bilgi alabilirsiniz. Kurumumuz hasta kabul (tıbbi sekreterlik), eczane yardımcılığı, diş hekimi asistanı yardımcılığı ve hasta ve yaşlı bakım sertifikaları (E-devlet onaylı) sağlamaktadır.

Peki İşe Giren Öğrencilerimiz Kurumumuz için Neler Demiş?

Binlerce mutlu öğrenciye sertifika ve iş imkanı sağladığımız için oldukça mutluyuz. Amacımız her öğrencimizin istediği işe girerek, mesleğini severek yapması. Bunun için de hem eğitmen kadromuzu hem de eğitim içeriğimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Şimdi mutlu öğrencilerimizden bazılarının yorumlarına yer verelim:

Tuğba Koç (Balıkesir)

"Buradan Tıbbi Sekreterlik Kursu'na çok teşekkür ediyorum. Özellikle yanımda ve bana çok büyük desteği olan Sibel Hocama çok çok teşekkür ediyorum."

Edanur Yıldırım (Gaziantep)

"Çok teşekkür ediyorum, Tıbbi Sekreter Kursu'ndan aldığım sertifika ile işe başladım. Şu anda özel bir diş kliniğinde çalışmaktayım. Sibel Hocama çok teşekkür ediyorum ve herkese bu siteyi tavsiye ediyorum."

Edanur Yıldırım (Gaziantep)

"Çok teşekkür ediyorum, Tıbbi Sekreter Kursu'ndan aldığım sertifika ile işe başladım. Şu anda özel bir diş kliniğinde çalışmaktayım. Sibel Hocama çok teşekkür ediyorum ve herkese bu siteyi tavsiye ediyorum. Herkese öneririm, çok güvenilir bir sitedir."

Yağmur Çetinkaya (İstanbul)

"Öncelikle merhabalar, buradan Sibel Hocama çok teşekkür ediyorum. Onun sayesinde belgelerimi aldım ve işe başladım."

Merve Bayaçlı (Eskişehir)

"Eğitimi tamamlamış biri olarak kısa sürede iş buldum. 1 hafta içerisinde özel bir klinikte işe başlıyorum. Buradan bana çok destek olan Leyla Hocama teşekkürlerimi sunuyorum."

Firdevs Yılmaz (Bursa)

"Sertifikalarımı tamamlayarak bir diş hekimi yanında çalışmaya başladım. "

Sümeyra Bozyel (İzmir)

"3 tane belgemi aldım ve şu anda bir eczanede çalışmaya başladım. "

Berfin Baskın (Şanlıurfa)

"3 tane sertifika aldım ve şu anda bir eczanede çalışmaya başladım. Eczane sertifikası çok işime yaradı, şu an eczanede çalışmaktayım."

Zeynep Yılmaz (Erzurum)

"3 tane sertifika aldım, eczacılık sertifikası çok işime yaradı. Pınar Hocama teşekkürlerimi sunuyorum. Bu site üzerinden güvenli bir şekilde hocalara ulaşarak sertifika alabilirsiniz."

Nurseli Gür (Bursa)

"Bursa Osmangazi'de bir diş kliniğinde asistan olarak işe başladım. Desteklerinden dolayı Leyla Hocama buradan çok teşekkür ediyorum."

Bade Bursalı (Denizli)

"Aldığım sertifikalar sayesinde şu an Denizli'de özel bir diş kliniğinde sekreter olarak işe başladım. "

İremnur Özer (Iğdır)

"Sertifikalar sayesinde bir klinikte diş hekimi asistanı olarak işe başladım. Buradan eğitim danışmanı Ayşenur Hocama teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekten güvenebileceğiniz bir kurs. "

Bahar Doğru (Diyarbakır)

"Sertifikalarımı aldım, işe girdim, 10. ayım olacak, çalışmaya devam ediyorum. Ekim ayında almıştım sertifikaları, yaklaşık 1 ay iş aradıktan sonra iş buldum. Çok memnunum, özellikle Sibel Hocamı çok seviyorum, bana her konuda, sınav sürecine kadar, her gün her zaman çok destek oldu. Ona çok teşekkür ediyorum."

Bahar Olgun (Aydın)

"Diş kliniğinde çalışmaya başladım. Aslı Hocama ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim."

Sevim Kirli (İzmir)

"Eğitimimi kısa süre içerisinde bitirdim, yine kısa süre içerisinde işe girdim. Şu an İzmir'de bir hastanenin acil bölümünde çalışıyorum. Bu süreçte yanımda olan Leyla Hocama çok teşekkür ederim."

Tuğba Ayan (Ankara)

"Ankara Keçiören'de özel bir diş kliniğinde işe başladım. Yaklaşık 1 ay önce sertifikalarımı aldım ve 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde de işe başlamış bulunuyorum. Herkese ilgilerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum."

Aybüke Yılmaz (İstanbul)

"Öncelikle Sibel Hocama çok teşekkür ediyorum. Eğer siz de sertifika almak isterseniz, güvenle alabilirsiniz. Şu an İstanbul'da bir diş hekimi yanında asistanlık yapıyorum."

Büşra Sözen (İstanbul)

"Aldığım diş hekimi yardımcılığı sertifikası ile çalışmaya başladım. Şu an İstanbul, Kartal'dayım. Gerçekten çok güzel bir meslek, herkese öneririm. Ben çok memnun kaldım, sizlere tavsiye ederim. "

Aysıla Ayça Bulut (Kırşehir)

"Özel bir diş kliniğinde çalışmaktayım. Bu kurs sayesinde sertifikalarımı aldım. Sibel Hocam bana süreçte çok yardımcı oldu, onun sayesinde bu işe girdim. İyi ki varsınız hocam, sayenizde bu işe girdim."

Siz de mutlu öğrencilerimiz arasında yer almak isterseniz hemen form doldurabilirsiniz :)

Sizi Arayalım mı?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) bilgilendirmesini okudum ve kabul ediyorum.
Firmanın, tarafıma sms yoluyla ticari elektronik ileti göndermesi için iznim vardır.